20-lecie Organizacji Turystycznej "Szlak Piastowski"

Rok 2023 to wyjątkowy czas dla Organizacji Turystycznej „Szlak Piastowski”. Nie wszyscy wiedzą, ale to właśnie 03 kwietnia 2003r. odbyło się zebranie założycielskie stowarzyszenia pod nazwą Organizacja Turystyczna „Szlak Piastowski”. Trzy miesiące później w lipcu 2003r. oficjalnie lokalna organizacja turystyczna została wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego. Miała ona na celu zintegrowanie branży turystycznej oraz samorządów lokalnych w celu kreowania produktu turystycznego Szlaku Piastowskiego.
Początki organizacji były bardzo skromne – pokój w Starostwie Powiatowym, dopiero po 2 latach stowarzyszenie było w stanie przenieść się do oddzielnego lokalu przy ulicy Tumskiej. W ciągu tych 20 lat Organizacja Turystyczna „Szlak Piastowski” zmieniała 3 razy lokal, z czego aktualnie można Nas spotkać przy ulicy Bolesława Chrobrego w Gnieźnie.
Jesteśmy dumni z tego jak stowarzyszenie na przestrzeni 20 lat istnienia się rozwijało, ile osiągnęło, z iloma wspaniałymi ludźmi miało możliwość współpracować.
Liczymy na to, że jeszcze więcej przed Nami !!!

0
Feed

Zostaw komentarz