Publikacje/pamiątki

Publikacje dostępne w Powiatowym Centrum Informacji Turystycznej,

ul. Chrobrego 40/41, Gniezno

JAK W GNIEŹNIE KRÓLÓW KORONOWANO

Ilustrowana książka dla dzieci o tematyce historycznej

Cena: 11,00 zł   niedostępny

TU POWSTAŁA POLSKA.
CZASY WOJÓW I RYCERZY.

Książka z serii "Tu powstała Polska", przedstawia w formie szczegółowych ilustracji jak wyglądało uzbrojenie wojów i rycerzy.

Cena: 14,90 zł

TU POWSTAŁA POLSKA.
JAK BUDOWANO KOŚCIOŁY I PAŁACE?

Książka z serii "Tu powstawała Polska", której celem jest przybliżenie młodemu czytelnikowi kultury i życia Piastów. Na bogatych ilustracjach przedstawiono jak budowano kościoły i pałace.

Cena: 9,90 zł

TU POWSTAŁA POLSKA.
ŻYCIE W GRODZIE.

Książka z serii "Tu powstała Polska", której celem jest przybliżenie młodemu czytelnikowi kultury i życia Piastów. Jak wyglądały dawne grody, osady i miasta, jak wyglądała codzienność, gdzie mieszkali, jak
się ubierali, co jedli nasi przodkowie. Mnóstwo detali przedstawionych zostało na bardzo bogatych ilustracjach.

Cena: 14,90 zł

TU POWSTAŁA POLSKA.
NA DWORZE KRÓLA.

Książka z serii "Tu powstała Polska", przedstawia jak wyglądała codzienność na dworze.

Cena: 9,90 zł

TU POWSTAŁA POLSKA.
JAK MIESZKO CHRZEST PRZYJMOWAŁ

W serii "Tu powstała Polska" ukazuje się piąty tom. Jego publikacja związana jest z przypadającą w 2016 roku 1050 rocznicą chrztu Polski. Autor bardzo przystępnie i ciekawie opisuje czasy Mieszka I oraz okoliczności towarzyszące przyjęciu przez niego chrztu. Opisuje obrzędy, pisze o poganach i chrześcijanach, o świętach ludowych i kościelnych, o sztuce. Książka jest bogato ilustrowana.

Cena: 14,90 zł

TU POWSTAŁA POLSKA.
CZASY MNICHÓW I KLASZTORÓW.

Szósta z kolei książka w serii dla dzieci "Tu powstała Polska". Na Szlaku Piastowskim znajduje się wiele zabytków architektury związanych z funkcjonowaniem klasztorów w państwie Piastów. Autor poprzez ciekawą narrację i bogate ilustracje przybliża młodym czytelnikom ten mało znany świat. Jak powstawały klasztory, jak wyglądało w nich życie codzienne, co to jest reguła klasztorna, jakie sekrety kryje refektarz? Wiele interesujących informacji i ciekawostek dotyczących zakonników, m.in. benedyktynów, dominikanów, franciszkanów oraz zgromadzeń żeńskich.

Cena: 9,90 zł

TU POWSTAŁA POLSKA.
W CZASACH PIERWSZYCH PIASTÓW.

Książki z serii Tu powstała Polska cieszą się dużym zainteresowaniem młodych czytelników. Autor w sposób zwięzły i przystępny opowiada o państwie Mieszka I, o drużynie książęcej, o tym, jak wyglądały grody i życie w nich, o sztuce romańskiej, o zajęciach rzemieślników i kupców. Zachęca czytelnika do odwiedzenia muzeów Wielkopolski, gdzie znajduje się wiele zabytków pochodzących z czasów pierwszych Piastów. Opowieść wzbogacona jest bardzo plastycznymi ilustracjami.

Cena: 9,90 zł

POLAND WAS FOUNDED HERE
THE BIRTH OF POLAND.

It is an English version of a book about the beginnings of Poland. Author writes concisely and plainly about the kingdom of Mieszko I, prince’s team, living in a mediaeval city, Romanesque art and the work of craftsmen and tradesmen. The book encourages readers to visit museums in Wiekopolska (Greater Poland), where they can find monuments from the time of the first Piasts. The story goes with vivid and detailed illustrations.

Cena: 9,90 zł

KRÓLEWSKA KOLOROWANKA

Kolorowanka królewska z grafikami królików z Traktu Królewskiego

Cena:  10,00 zł

MUZEALNY ZESZYT ĆWICZEŃ
PRZYGODY Z MIESZKIEM I.
PRZYGODY Z DOBRAWĄ.

Zeszyt ćwiczeń dla dzieci wydany przez Muzeum Początków Państwa Polskiego w Gnieźnie. Tym razem przez zagadki, zadania i łamigłówki przeprowadzi was Mieszko I lub Dobrawa.

Cena: 10,00 zł

DZIECIAKI NA SZLAKI

Przewodnik dla małych podróżników po powiecie gnieźnieńskim.

Cena: 12,90 zł

GNIEZNO - PRZEWODNIK

W przewodniku znaleźć można informacje o historii Gniezna, Wzgórzu Lecha, Katedry, zabytkach i muzeach. Zawiera sporo zdjęć, wizualizację średniowiecznego grodu, wałów czy Katedry. Przewodnik posiada również prostą mapkę centrum miasta.

Cena: 20,00 zł

GNIEZNO – WZGÓRZE LECHA

Przewodni zawiera szczegółowe informację na temat Katedry gnieźnieńskiej oraz Muzeum Archidiecezji Gnieźnieńskiej.

Cena: 15,00 zł

GNIEZNO – WZGÓRZE LECHA

Kompendium wiedzy o zabytkach sakralnych Gniezna. Największą część publikacji zajmuje dość szczegółowe omówienie Katedry Gnieźnieńskiej.

Cena: 12,00 zł

GNIEZNO – KATEDRA PRYMASOWSKA

Przewodnik w całości poświęcony Katedrze Gnieźnieńskiej. Zawiera wiele zdjęć wnętrza Katedry, kalendarium i opis kaplic, Drzwi Gnieźnieńskich, Konfesji Św. Wojciecha. Wersje językowe: polski, angielski, niemiecki

Cena: 10,00 zł

KATEDRA GNIEŹNIEŃSKA – MINI ALBUM

Publikacja w formie albumowej poświęcona rzeźbie architektonicznej gnieźnieńskiej Katedry.

Cena: 10,00 zł

DRZWI GNIEŹNIEŃSKIE – MINI ALBUM

Publikacja w formie albumowej poświęcona w całości unikatowemu zabytkowi sztuki romańskiej w Polsce – Drzwiom Gnieźnieńskim.

Cena: 10,00 zł

SZLAK PIASTOWSKI – U ŹRÓDEŁ POLSKOŚCI

Ilustrowany przewodnik z mapami po Szlaku Piastowskim. Przewodnik zawiera: opis miejscowości na Szlaku Piastowskim, opis historyczny, Legendy, ciekawostki. Poza tym w przewodniku zawarte są liczne mapy i plany.

Cena: 20,00 zł

SZLAK PIASTOWSKI - ZABYTKI, CIEKAWOSTKI I ATRAKCJE

Przewodnik jest zaproszeniem do odwiedzenia i zapoznania się z perełkami turystycznymi, znajdującymi się na kujawsko-pomorskiej części Szlaku Piastowskiego.

Cena: 20,00 zł

WIELKOPOLSKA  2x22

Publikacja zawiera 222 hasła-rozdziały opisujące najciekawsze obiekty regiony: punkty widokowe, pomniki przyrody, rezerwaty, zabytki-kościoły, pałace, zamki, budowle miejskie, muzea a także obiekty współczesne.

Cena: 30,00 zł   

KANON KRAJOZNAWCZY WOJEWÓDZTWA WIELKOPOLSKIEGO

Publikacja zawiera najciekawsze miejsca i obiekty krajoznawcze w Wielkopolsce.

Cena: 40,00 zł  chwilowo niedostępny

WIELKOPOLSKA CUDA POLSKI

Cuda Polski - cykl monografji, poświęconych krajoznawstwu ziem i miast Rzeczypospolitej. Wydanie luksusowe. Ilustracje heliograwurowe.

Cena: 30,00 zł

KRONIKA WIELKOPOLSKA

Kronika obejmuje okres dziejów Polski od czasu bajecznych aż po 1271 rok.

Cena: 35,00 zł

WIELKOPOLSKA

Najważniejsze zabytki i miasta regionu, wspaniałe krajobrazy, malownicza przyroda. Miejsca o niezwykłej historycznej wadze, istotne wydarzenia, możne rody, Poznań, Gniezno, Rogalin, Kórnik – wszystko zebrane na pełnych uroku fotografiach Piotra Skórnickiego. Wydanie w wersji polskoangielskiej.

Cena: 20,00 zł

DWORY I PAŁACE WIELKOPOLSKI - STYL NARODOWY

Perełki wśród dworów i pałaców z XVIII i XIX wieku.

Cena: 80,00 zł

LEGENDY GNIEŹNIEŃSKIE

Zbiór legend związanych z Gnieznem i okolicami. W książce m.in. poznać można bliżej legendę o Orlim gnieździe, Królu wężów z pod Gniezna, Podziemnym Wawelu czy Martwych wojownikach w Gnieźnie.
Wszystkie legendy są napisane przystępnym językiem, zachęcającym do lektury. Zbiór legend uzupełniony kolorowymi ilustracjami.

Cena: 20,00 zł

LEGENDY GNIEŹNIEŃSKIE

Zbiór legend związanych z Gnieznem i okolicami. W książce m.in. poznać można bliżej legendę o Orlim gnieździe, Królu wężów z pod Gniezna, Podziemnym Wawelu czy Martwych wojownikach w Gnieźnie.
Wszystkie legendy są napisane przystępnym językiem, zachęcającym do lektury.

Cena: 12,00 zł

LEGENDY PIASTOWSKIE

„Odpowiedzi na pytania dotyczące naszej najwcześniejszej historii, a tym samym najodleglejszej, stanowiącej ciągłe tajemnice, szukać możemy w pięknych polskich legendach, mniej lub więcej znanych, mniej czy bardziej zapomnianych, przecież wartych przypomnienia.” – Danuta Szulczyńska

Cena: 18,00 zł

LEGENDY KRÓLEWSKIEGO MIASTA

Blisko 30 legend spisanych przez Dawida Junga o mieście Kłecko. Królewskie miasto Kłecko. Pewnie nawet spora część Klecczan nie jest świadoma królewskości tego uroczego miasteczka, które jak wieść głosi, założył Wełna –ulubiony rycerz legendarnego Lecha.

Cena: 25,00 zł

ENCYKLOPEDIA GNIEZNA I ZIEMI GNIEŹNIEŃSKIEJ

Jednotomowa encyklopedia stanowiąca kompendium wiedzy o Gnieźnie i regionie. Posiada 772 strony, zawiera 1430 haseł, 619 ilustracji, 74 rysunki i rekonstrukcje, 31 map, planów i szkiców, 9 tablic poglądowych.

Cena: 90,00 zł chwilowo niedostępny

GNIEZNO I OKOLICE

Unikatowe rysunki Tadeusza Panowicza. Autor prezentuje narysowane piórkiem zabytkowe budowle Gniezna i okolic, w tym kościoły, dworki i stacje kolejowe.

Cena: 45,00 zł

GNIEZNO ZABYTKI SZTUKI SAKRALNEJ

Impresje fotograficzne Isabell von Piotrowski

Cena: 130,00 zł

SZLAK PIASTOWSKI W PRZEBUDOWIE.
STRUKTURA, ZARZĄDZANIE, OFERTA KULTUROWO-TURYSTYCZNA

18 publikacja z serii: Monografie o tematyce turystycznej.

Cena: 50,00 zł

WŁADYSŁAW BIAŁY – OSTATNI KSIĄŻĘ KUJAWSKI, NAJWIĘKSZY PODRÓŻNIK SPOŚRÓD PIASTÓW

Książka poświęcona bardzo ciekawemu życiu księcia Władysława Białego oraz jego podróżom. Napisana w sposób przystępny, który potrafi zainteresować każdego miłośnika historii.

Cena: 42,00 zł

„SPOTKAŁAM TYLU LUDZI, A NIE SPOTKAŁAM NIKOGO…”

Twórczość Anny Piskurz

Cena: 25,00 zł

POLSKA, ULUBIONA MASOCHISTKA EUROPY

"Gdy w XVIII wieku żegnano istnienie Polski, w zasadzie na Europie nie robiło to większego wrażenia. Czy w XXI wieku możliwa byłaby analogia? Wszak już kiedyś usłyszeliśmy, że nikt nie będzie umierał za Gdańsk. W tym miejscu wypadałoby zadać pytanie: a czy my sami mamy ochotę umierać dzisiaj za Donieck, Ługańsk lub Donbas, przecież tam też jest kawałek Europy?"

Cena: 35,00 zł

HONOR LONTRUSA

Jesień roku 1918 była szczególna. W Europie kotłowało się jak w tyglu, a
Polska nareszcie, po 123 latach niewoli, miała szansę odzyskać niepodległość. Jeszcze tylko Niemcy trwały na dawnych polskich ziemiach, gniotąc podkutym butem Wielkopolskę i Śląsk.

Cena 35,00 zł

PIASTOWSKIE ORŁY

Czytelnik Piastowskich orłów stanie się świadkiem chrztu Polski i zjazdu
gnieźnieńskiego, ujrzy bohaterów bitwy pod Legnicą i krwawej łaźni gąsawskiej, będzie towarzyszył Bolesławowi Chrobremu, Władysławowi Łokietkowi i Kazimierzowi Wielkiemu w najważniejszych chwilach ich życia... i śmierci.

Cena 30,00 zł

PIASTOWIE OD MIESZKA DO KAZIMIERZA

Przenieś się do średniowiecznego świata Piastów, pełnego waśni i namiętności.

Cena  35,00 zł

PIASTOWSKIE STRONY

Przewodnik po nowym Szlaku Piastowskim. Przewodnik zawiera trasy, legendy, ciekawostki na Szlaku Piastowskim.

Cena  35,00 zł  

POLSKA W CZASACH PANOWANIA DYNASTII PIASTÓW

Polska w czasach panowania dynastii Piastów to szczegółowy opis dziejów historii Polski od X do XIV wieku z wątkami dotyczącymi także najważniejszych wydarzeń w krajach ościennych, które miały zasadniczy wpływ na polską historię.

Cena:  54,00 zł

POCZET KRÓLÓW I KSIĄŻĄT POLSKICH

Poczet królów i książąt polskich przedstawia sylwetki panujących - od Mieszka I do Stanisława Augusta Poniatowskiego. Poczytajmy zatem prawdziwe historie - bohaterem każdej z nichjest władca Polski.

Cena:  49,00 zł

PUBLIKACJE KAROLA SOBERSKIEGO

"Skarb Dziedzica" to pierwsza książka o powiecie gnieźnieńskim opowiadająca historię odnalezienia (i ponownego ukrycia) niezwykłych skarbów. Publikacja odsłania kulisy życia człowieka wielkiego formatu - Franciszka Saskowskirgo, człowieka dzisiaj niemal zupełnie zapomnianego. W prezentowanej książce sekrety przeplatają się z wydarzeniami II wojny światowej, skarby z ludzkimi dramatami, zbrodnie z dziełami sztuki, sensacje ze "strażnikami skarbów" A w tle tego wszystkiego kościół i pałac w Popowie Ignacewie.

 

"Złoto Dziedzica" opowiada o dalszych losach Franciszka Saskowskiego, dziedzica Popowa Ignacewa i jego brata Antoniego, właściciela majątku Wyrobki, leżącego niedaleko Mogilna. Jest to kontynuacja niecodziennych wydarzeń, opisanych w książce "Skarb Dziedzica", które rozpoczęło się na pograniczu Wielkopolski i Kujaw w 1807 r. i trwają do dzisiaj. "Złoto Dziedzica" to kilka łamigłówek, z którymi czytelnik musi zmierzyć się sam.

 

Pałac w Zakrzewie koło Gniezna to jedna z najpiękniejszych rezydencji w Polsce, do dzisiaj skrywająca wiele tajemnic i skarbów. "Tajemniczy Pałac Zakrzewo" to pierwsza na rynku wydawniczym książka opisująca losy pałacu od jego wybudowania w 1872 r., do czasów współczesnych. Jest to fascynująca historia m.in. o ukrytych skarbach, skradzionych dziełach sztuki, czy tajemniczych wydarzeniach, które rozgrywały sie w pałacu w czasie II wojny światowej.

 

"Zapomniana zbrodnia" to pierwsza na rynku wydawniczym książka opisująca największą w okresie II wojny światowej zbrodnię popełnioną przez Niemców w Gnieźnie. Zbrodnię, która dzisiaj jest praktycznie zapomniana... Zbrodnię, która pochłonęła oficjalnie blisko 4 tysiące osób. Nieoficjalnie zamordowanych pacjentów "Dziekanki" może być dwu- lub trzykrotnie więcej.

Cena: 49,00 zł

KRYMINALNE GNIEZNO

Książka „Kryminalne Gniezno” to zbiór opowieści o mieszkańcach grodu Lecha, którzy popadli w konflikt z prawem, stali się ofiarami przestępstw lub byli ich świadkami. Opisywane przypadki rozciągają się od około połowy XIX wieku aż po moment wybuchu II wojny światowej.

Cena: 29,90 zł

MROCZNE GNIEZNO

„Mroczne Gniezno” to zbiór historii, które napisało samo życie - oto żona strzela do swojego męża, parobek zabija gospodarza chcącego posiąść jego żonę, młody chłopak oszukuje liczne kobiety w kilku miastach obietnicą ożenku, a na domiar złego jakaś „córa Koryntu” okrada swoich klientów. Takie właśnie było Gniezno okresu międzywojennego, które ładnie wygląda tylko na zdjęciach, ale rzeczywistość - jak można się przekonać - była o wiele bardziej prozaiczna.

Cena: 29,90 zł aktualnie niedostępny

Granda w Gnieźnie

"Granda w Gnieźnie" - wydanie I - Wydawnictwo VIPART - okładka miękka - 448 stron, wzbogacona ilustracjami, rysunkami, planami, tytułami z dawnych gazet.

Cena: 49,90 zł

Mapy

Cena: 7,00 zł  aktualnie niedostępny

Cena: 12,00 zł

Cena: 14,00 zł

Cena: 14,00 zł

Cena: 12,00 zł

Cena: 12,00 zł

Cena: 12,00 zł

Cena: 12,00 zł

Cena: 12,00 zł

Cena: 12,00 zł

Oprócz powyższych publikacji Informacja Turystyczna w Gnieźnie oferuje bezpłatne foldery, ulotki, mapy i materiały promocyjne dotyczące noclegów, gastronomii, obiektów muzealnych i atrakcji kulturalnych z rejonu Gniezna, Powiatu Gnieźnieńskiego i Szlaku Piastowskiego. W punkcie dostępne są również pamiątki.

 

 

 

 

PLAKAT - WIDOK NA KATEDRĘ GNIEŹNIEŃSKĄ

 

Projekt:  Marceli Derengowski.

Pakowany w tubie ekologicznej.

Wymiar: 40cm x 30cm

 

Cena 29,00 zł

 

 

 

 

Istnieje możliwość dokupienia ramy w kolorze białym lub czarnym.

Wymiar 50cm x 40cm z paspartout - 25,00 zł

Wymiar 40cm x 30cm bez paspartout - 20,00 zł

 

 

 

 

 

 

PLAKAT - KOŚCIÓŁ I DAWNY KLASZTOR BOŻOGROBCÓW W GNIEŹNIE

 

Projekt: Marceli Derengowski.

Pakowany w tubie ekologicznej.

Wymiar: 40cm x 30cm

 

Cena 29,00 zł

 

 

 

 

 

 

Istnieje możliwość dokupienia ramy w kolorze białym lub czarnym.

Wymiar 50cm x 40cm z paspartout - 25,00 zł

Wymiar 40cm x 30cm bez paspartout - 20,00 zł

 

 

 

 

 

 

PLAKAT - PAROWOZOWNIA GNIEŹNIEŃSKA

 

Projekt: Marceli Derengowski.

Pakowany w tubie ekologicznej.

Wymiar: 40cm x 30cm

 

Cena 29,00 zł

 

 

 

 

 

 

Istnieje możliwość dokupienia ramy w kolorze białym lub czarnym.

Wymiar 50cm x 40cm z paspartout - 25,00 zł

Wymiar 40cm x 30cm bez paspartout - 20,00 zł

 

 

 

 

 

 

PLAKAT - KOŚCIÓŁ I KLASZTOR FRANCISZKAŃSKI W GNIEŹNIE

 

Projekt: Marceli Derengowski.

Pakowany w tubie ekologicznej.

Wymiar: 40cm x 30cm

 

Cena 29,00 zł

 

 

 

 

 

 

Istnieje możliwość dokupienia ramy w kolorze białym lub czarnym.

Wymiar 50cm x 40cm z paspartout - 25,00 zł

Wymiar 40cm x 30cm bez paspartout - 20,00 zł

 

 

 

 

 

 

KOSZULKA DAMSKA - WIDOK NA KATEDRĘ GNIEŹNIEŃSKĄ

 

Projekt: Marceli Derengowski.

100% bawełna

Dostępna w rozmaiarch: S/M/L/XL/XXL

 

Cena 35,00 zł

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KOSZULKA DAMSKA - PAROWOZOWNIA GNIEŹNIEŃSKA

 

Projekt: Marceli Derengowski.

100% bawełna

Dostępna w rozmaiarch: S/M/L/XL/XXL

 

Cena 35,00 zł

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KOSZULKA MĘSKA - WIDOK NA KATEDRĘ GNIEŹNIEŃSKĄ

 

Projekt: Marceli Derengowski.

100% bawełna

Dostępna w rozmaiarch: S/M/L/XL/XXL

 

Cena 35,00 zł

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KOSZULKA MĘSKA - PAROWOZOWNIA GNIEŹNIEŃSKA

 

Projekt: Marceli Derengowski.

100% bawełna

Dostępna w rozmaiarch: S/M/L/XL/XXL

 

Cena 35,00 zł

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TORBA BAWEŁNIANA - WIDOK NA KATEDRĘ GNIEŹNIEŃSKĄ

 

Projekt: Marceli Derengowski.

 

 

 

Cena 24,00 zł

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TORBA BAWEŁNIANA - PAROWOZOWNIA GNIEŹNIEŃSKA

 

Projekt: Marceli Derengowski.

 

 

 

Cena 24,00 zł

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

SKARPETKI

 

Skarpetki kolorowe z grafikami królików

Rozmiar 44-46

Skład: 80% bawełna, 17% poliamid, 3% elastan

 

 

 

Cena 24,00 zł

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

SKARPETKI

 

Skarpetki kolorowe z grafikami królików

Rozmiar 41-43

Skład: 80% bawełna, 17% poliamid, 3% elastan

 

 

 

Cena 24,00 zł

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

SKARPETKI

 

Skarpetki kolorowe z grafikami królików

Rozmiar 38-40

Skład: 80% bawełna, 17% poliamid, 3% elastan

 

 

 

Cena 24,00 zł

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

SKARPETKI

 

Skarpetki kolorowe z grafikami królików

Rozmiar 35-37 dostępne w 2 kolorach

Skład: 80% bawełna, 17% poliamid, 3% elastan

 

 

 

Cena 24,00 zł

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

SKARPETKI

 

Skarpetki kolorowe z grafikami królików

Rozmiar 31-34

Skład: 80% bawełna, 17% poliamid, 3% elastan

 

 

 

Cena 24,00 zł

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

SKARPETKI

 

Skarpetki kolorowe z grafikami królików

Rozmiar 35-37 kolor waniliowy

Rozmiar 38-40 kolor błękitny

Rozmiar 41-43 kolor zielony

Skład: 80% bawełna, 17% poliamid, 3% elastan

 

 

 

Cena 24,00 zł

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KOSZULKA GNIEZNO 2025

 

Koszulka z nowym logo z okazji 1000. rocznicy koronacji pierwszych Królów Polski

Kolor szary, logo na boku

Rozmiar: M,L

 

Skład: 85% bawełna, 15% wiskoza

 

 

 

Cena 35,00 zł

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KOSZULKA GNIEZNO 2025

 

Koszulka z nowym logo z okazji 1000. rocznicy koronacji pierwszych Królów Polski

Kolor błękitny, logo po boku

Rozmiar: L

 

Skład: 100% bawełna

 

 

 

Cena 35,00 zł

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

NOWA KOSZULKA GNIEZNO 2025

 

Koszulka z nowym logo z okazji 1000. rocznicy koronacji pierwszych Królów Polski

Kolor lawenda

Rozmiar: XS, S, M, L, XL,

 

Skład: 100% bawełna

 

 

 

Cena 45,00 zł

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

NOWA KOSZULKA GNIEZNO 2025

 

Koszulka z nowym logo z okazji 1000. rocznicy koronacji pierwszych Królów Polski

Kolor granatowy

Rozmiar: XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL

 

Skład: 100% bawełna

 

 

 

Cena 45,00 zł

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

NOWA KOSZULKA GNIEZNO 2025

 

Koszulka z nowym logo z okazji 1000. rocznicy koronacji pierwszych Królów Polski

Kolor biały

Rozmiar: XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL

 

Skład: 100% bawełna

 

 

 

Cena 45,00 zł

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TORBA GNIEZNO 2025

 

Torba bawełniana z logo 1000. rocznicy koronacji pierwszych Królów Polski

 

Skład: 100% bawełna

 

 

 

Cena 18,00 zł

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

SKARPETKI GNIEZNO 2025

 

Skarpetki z logo 1000. rocznicy koronacji pierwszych Królów Polski

Dostępne w 2 kolorach logo: czerwony, czarny

 

Rozmiar: 35-37, 38-40, 41-43

Skład: 80% bawełna, 17% poliamid, 3% elastan

 

 

 

Cena 24,00 zł

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

CZAPKA GNIEZNO 2025

 

Czapka z logo 1000. rocznicy koronacji pierwszych Królów Polski

Dostępna w kolorze czarnym

 

unisex

 

 

 

 

Cena 50,00 zł

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

CZAPKA Z DASZKIEM GNIEZNO 2025

 

Czapka z logo 1000. rocznicy koronacji pierwszych Królów Polski

Dostępna w kolorach: czerwony, granatowy, zielony

 

unisex

 

 

 

 

Cena 45,00 zł

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PIN GNIEZNO 2025

 

Przypinka - logo 1000. rocznicy koronacji pierwszych Królów Polski

 

 

 

Cena 18,00 zł

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DŁUGOPIS GNIEZNO 2025

 

Długopis z logo 1000. rocznicy koronacji pierwszych Królów Polski

Dostępne w kolorach jak na zdjęciu

 

 

Cena 6,00 zł

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PIN BOLESŁAW CHROBRY

 

Przypinka

 

 

Cena 18,00 zł

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BRELOK BOLESŁAW CHROBRY

 

 

 

 

Cena 22,00 zł

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pluszak - królik

 

 

kolor szary

 

Cena 65,00 zł

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pluszak - królik

 

 

kolor biały

 

Cena 65,00 zł